Wizyty

Konsultacji udzielam od poniedziałku do soboty w gabinecie w Warszawie pod adresem: Al. Jerozolimskie 31/14.

Zapisy pod numeremami:

(022) 625-49-77

(022) 629-88-01

Zapraszamy na konsultacje do naszych gabinetów. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin.

Wielu chorych mimo wykonywania dziesiątków nieraz bardzo skomplikowanych i drogich badań nie uzyskuje zadowalających informacji  o przyczynach swoich dolegliwości.

Synetyczne podejście w czasie konsultacji do wykonanych badań w bardzo wielu przypadkach pozwala na sprecyzowanie rozpoznania i podjęcie skutecznego leczenia.

W przypadku braku jasności mimo wykanania tylu badań,  konsultacja taka nadaje kierunek dalszego postępowania diagnostycznego,  aby można było sprecyzować rozpoznanie i  ustalić przyczynę rozwoju choroby.

W konsultowaniu metod leczenia zwracamy uwagę na dietę oraz możliwość zastosowania naturalnych lub alternatywnych sposobów leczenia.

Konsultacja poza przeglądaniem przyniesionej przez pacjenta dokumentacji, składa się z pogłębionego, wywiadu lekarskiego, badania przedmiotowego, a w razie potrzeby również badań przy użyciu technik komputerowych lub wydania skierowań na badania dodatkowe pozwalające uściślić rozpoznanie lub dobrać najbardziej skuteczne sposoby terapii.

Potrzebne informacje dostępne są w dziale Kontakt.

Czym się zajmuję?

Zajmuję się przede wszystkim leczeniem chorób wewnętrznych. Ponieważ jednak lepiej zapobiegać niż leczyć, staram się nauczyć moich pacjentów stosowania się w swoim życiu do prostych zasad profilaktyki. Zalecam im, że to co, mogą zrobić dla siebie, to przede wszystkim dobrze się odżywiać, prowadzić zdrowy tryb życia oraz zadabać o wzmocnienie odporności swojego organizmu.

W moim gabinecie wykonuję następujące badania: badania profilaktyczne, badania dla kierowców, komputerowe badania stanu zdrowia.

W diagnostyce posługuję się także takimi metodami jak Irydodiagnostyka

W leczeniu moich pacjentów, oprócz zasad akademickiej medycyny, szeroko wdrażam metody ziołolecznictwa i homeopatii. Ta tematyka i możliwości, które dają naturalne metody leczenia, od zawsze mnie interesowały, czego owocem moje publikacje książkowe.

Korzystam również z innowacyjnych metod światłolecznictwa , laseroterapi i refleksoterapi.

Pomagam w opóźnianiu procesów starzenia. rzucaniu nałogów, odchudzaniu się,

Zajmuję się także