W ostatnim czasie pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na płyny do dezynfekcji. Jednym z najciekawszych takich produktów jest preparat oparty o naotechnologię, zawierający w swoim składzie nano srebro, nano złoto i wodę utlenioną. Jest on przeznaczony do profilaktyki i eliminacji drobnoustrojów, które znajdują się na zarówno na przedmiotach użytyku osobistego, jak chusteczki, maski, rękawiczki na  odzieży, obuwiu, róznych przedmiotach, powierzchniach, czy w pomieszczeniach. Poza działanie niemal natychmiastowym rozpylony osadzając się tworzy wartwę ochronną, zapweniając długotrwałą ochronę mikrobiologiczną.

Ochrona mikrobiologiczna SMKA Ag+Au+H202


Preparat o właściwościach:  przeciwwirusowych, przeciwbakteryjnych,                                                      przeciwgrzybowych

Unikalna formuła o wydłużonej efektywności działania – synergia złota koloidalnego, srebra w postaci monoatomowej oraz jonowej  wody utlenionej. Aplikacja w formie oprysku lub zamgławiania gwarantuje doskonalą higienę na przedmiotach osobistych ( maseczki antysmogowe, chusteczki, rękawiczki itp.) odzieży, obuwiu, blatach stołów, wewnątrz pomieszczeń, pojazdów, łazienkach. Substancje czynne wchodzące w skład produktu likwidują bakterie. wirusy. pleśnie, grzyby oraz ich zarodniki, jednocześnie opóźniając ich ponowne rozmnażanie.

DZIAŁANIE:
Jony Ag+, cząstki przenikają przez błony komórkowe mikrobów (bakterie, wirusy, pierwotniaki) uszkadzając je, blokując ich potencjał elektryczny w tym możliwość rozmnażania w następstwie czego giną one w krótkim czasie. Mikroby nie uodparniają się na działanie srebra. Złoto oraz srebro jest bardzo efektywne w dezynfekcji, profilaktyce antygrzybowej i antybakteryjnej. Badania naukowe potwierdziły skuteczność srebra w walce z mikrobami, zwalcza i zabija ponad 650 patogenów: bakterie Gram(-) oraz Gram(+), grzyby w tym pleśnie, roztocza oraz pierwotniaki. Jest skuteczne już w małych stężeniach.
Badania naukowe wykazują, że woda utleniona wzmacnia nawet 40-krotnie działanie przeciwdrobnoustrojowe srebra i złota (przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybowe). Eliminuje nieprzyjemny zapach. Skuteczność przeciwdrobnoustrojową złota Au oraz srebra Ag koloidalnego System Egp potwierdziły przeprowadzone badania laboratoryjne.  Link do badań

ZASTOSOWANIE SMKA:
Profilaktyka – ochrona mikrobiologiczna wyposażenia osobistego (chusteczki, maski, rękawiczki), odzieży, obuwia, przedmiotów, powierzchni i pomieszczeń.

SPOSÓB UŻYCIA:
1. Rozpylić bezpośrednio nad powierzchnią chronioną.
2. Zamgławić pomieszczenie.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA
Podczas stosowania preparatu należy pamiętać o zasadach BHP. W czasie zamgławiania należy stosować rękawice oraz okulary ochronne.

S1/2 Przechowywać w zamknięciu poza zasięgiem dzieci.
S3 Przechowywać w temperaturze do 25°C
S46 W razie połknięcia zasięgnąć niezwłocznie porady lekarza – pokaż opakowanie lub etykietę.

Składniki/Ingredients INCl: Aqua, silver (nano), gold (nano), hydrogen Peroxide 3%

W opakowaniu  1 litr lub 5 litrów

Zamówienia: www.gama-tech.pl; Tel. 22 625 49 77;  604 539 672